Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Startlife

Poznań

11 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się multiagencją.

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń online dla branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska
  • obsługa Klientów całkowicie w systemie online
  • realizacja planów sprzedaży ubezpieczeń
  • współudział w rozwoju działu oraz osiąganiu założonych wyników
  • przygotowywanie kalkulacji ubezpieczeń
  • współpracę z innymi działami w firmie
  • prowadzenie zestawień sprzedażowych
  • dbałość o wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych
Wymagania
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju osobistego
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • nastawienie na realizację celów
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość programów MS Office
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wyniki sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • służbowy komputer oraz telefon
  • stałe godziny pracy (od 8 do 16)
  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od sprzedaży
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży