Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży

REMONDIS DATA OFFICE Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/Piaseczno
praca stacjonarna
5566 dni temu

Ogłoszenie numer: 58262, z dnia 2009-02-26

jest spółką należącą do koncernu REMONDIS. Działając w Polsce od 2000 roku, obsługujemy na terenie całego kraju kilka tysięcy Klientów w zakresie archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów. Do naszego zespołu handlowego szukamy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa/Piaseczno

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż przez telefon usług oferowanych przez Remondis Data
  • Przygotowywanie ofert i ich prezentacja podczas spotkań u potencjalnych klientów
  • Regularne raportowanie o bieżących wynikach
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • Dobrze rozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów handlowych przez telefon
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Samodzielność i pewność siebie oraz bardzo silnej motywacji do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę na wspaniale rozwijającym się rynku, w dynamicznym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i efekty
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych połączone z możliwością awansu zawodowego