Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelcz-Laskowice
Specjalista ds. sprzedaży

PSB Mrówka
Jelcz-Laskowice
praca stacjonarna
5359 dni temu

Ogłoszenie numer: 77383, z dnia 2009-10-13

PSB Mrówka

Market Budowlano-Ogrodniczy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie działu (w zależności: Dział Techniki Grzewczej i Sanitarnej, Dział Płytki Ceramiczne, Dział Farby Lakiery lub Dział Elektryczny),
  • obsługa inwestycji,
  • doradztwo i sprzedaż dla indywidualnego klienta,

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość branży,
  • znajomość standardów obsługi klienta,
  • umiejętność myślenia strategicznego, dynamizmu i zaangażowania,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • referencje z poprzedniego miejsca pracy,

Oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (pensja+premia uzależniona od osobistych wyników),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne, profesjonalne szkolenia,
  • możliwość samorealizacji i awansu zawodowego,
  • możliwość pracy w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole