Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Sprzedaży

ProSystem SA
Wrocław
praca stacjonarna
5231 dni temu

Ogłoszenie numer: 87601, z dnia 2010-02-01

jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego. Specjalizujemy się w integracji zaawansowanych systemów informatycznych, ułatwiających zarządzanie oraz zapewniających bezpieczeństwo przepływu informacji.
Obecnie poszukujemy ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych poprzez aktywne monitorowanie rynku
  • profesjonalne prezentowanie oferty handlowej firmy
  • rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • sprzedaż złożonych rozwiązań teleinformatycznych
  • Wymagania

  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka/elektronika)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku IT
  • duża samodzielność , dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. "B"
    Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w branży IT
  • znajomość produktów i zagadnień w zakresie sieci, bezpieczeństwa, serwerów
  • umiejętność pozycjonowania potencjalnych klientów
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • możliwość samorealizacji we wdrażaniu własnych pomysłów