Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. sprzedaży

Agencja rekrutacyjna PRACA PLUS
Wrocław
praca stacjonarna
5157 dni temu

Ogłoszenie numer: 94624, z dnia 2010-04-02

Obecnie dla naszego Klienta - uznanego producenta i dystrybutora rozwiązań mobilnych sektora IT - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 10/03/pa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie: telefoniczne, mailowe nowych oraz obsługę dotychczasowych kontrahentów (sklepy, hurtownie IT) na bazie warunków handlowych oraz portfolio produktowego z siedziby naszego Klienta (praca stacjonarna).

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy z telefonem (mile widziany telemarketing),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych,
  • dociekliwość w zdobywaniu informacji rynkowych (i ich przetwarzanie) będzie mile widziana,
  • znajomość zagadnień związanych ze strukturą budowy komputera,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego MS Office,
  • znajomość obsługi wiodących komunikatorów internetowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o pensję zasadniczą oraz system premiowy (dodatkowo możliwość udziału w konkursach sprzedażowych organizowanych przez światowych producentów sprzętu IT, w których nagrodami są np. egzotyczne wycieczki bądź sprzęt IT),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • wysoki standard środowiska pracy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami z sektora mobilnych rozwiązań IT.