Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sterowania produkcją

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

166 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999612, z dnia 2018-07-02

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowanie planów produkcji na potrzeby Wydziału Produkcji,
  • planowanie procesów w zakresie produkcji własnej w oparciu o analizy zdolności produkcyjnych, wydajności, analizy czasów produkcyjnych, analizy zapasów, wykorzystania środków produkcji, braków materiałowych,
  • tworzenie i nadzorowanie procesów związanych z obiegiem dokumentacji warsztatowej,
  • nadzór na emisją dokumentacji produkcyjnej: przewodników warsztatowych, dowodów materiałowych RW,
  • przygotowanie i organizowanie działań produkcyjnych.

Wymagania

  • doskonała znajomość operacyjna programu MS Excel,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • samodzielność, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Sterowania Produkcją firmy produkcyjnej (najlepiej z branży automotive).

Poznaj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. istnieją na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. To długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie naszego personelu pozwoliło, by w 2000 roku nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat Systemu Zapewniania Jakości ISO-9001 i AQAP-110. Aktualnie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. posiadają Certyfikaty Systemu Zapewniania Jakości AQAP-2110.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji to osoba, która odpowiada za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowuje zestawienia i analizy potrzebne do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowuje harmonogram zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień, ...
Specjalista ds. Planowania Produkcji Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (789)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (872)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1998)
Radom (105)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (153)
Nysa (60)