Specjalista ds. Strategii Magazynowej

Żabka Polska S.A.

Komorniki

37 dni temu

Miejsce pracy:
Komorniki

Kluczowe zadania:

  • projektowanie miejsc składowania towaru w obszarze magazynu,
  • tworzenie ścieżki zbiórki w oparciu o rotację i strukturę towaru,
  • optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej,
  • podejmowanie działań minimalizujących błędy i uszkodzenia przy kompletacji towaru,
  • kontrola stanów magazynowych oraz struktury towarów,
  • weryfikacja terminów przydatności,
  • raportowanie,
  • udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji),
  • znajomości programu Quguar WMS – mile widziane,
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • asertywności i komunikatywności,
  • odpowiedzialności i rzetelności
Oferujemy:
  • rozwój w convienance  nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane  z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę  o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o.

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Praca Administrator Stanów Magazynowych