Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. systemów zarządzania jakością / Lean Manufakturing

Gamet S.A.

Toruń

83 dni temu

 NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Inicjowanie i wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych w celu ich poprawy pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa, poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji;
  • Weryfikację i usprawnianie istniejących standardów procesowych;
  • Standaryzowanie procesów;
  • Przeprowadzanie audytów stanu obecnego;
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufakturing;
  • Koordynowanie oraz usprawnianie systemu 5s;
  • Promowanie świadomości jakościowej i środowiskowej w firmie
  • Koordynowanie i rozwój zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001;
  • Zarządzanie dokumentacją zintegrowanego systemu zarządzania;
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami i jednostkami certyfikującymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, zarządzanie produkcją lub zarządzanie jakością
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing oraz norm ISO 9001
  • Samodzielność w realizacji zadań, dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość wdrożenia indywidualnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...
Inżynier Produkcji Praca Inżynier Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (44)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (123)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (707)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1550)
Radom (54)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (7)