Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Systemu ERP

RENA
Łódź
praca stacjonarna
4796 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszych zakładach produkcyjnych w Wykrotach oraz w Łodzi zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Firma RENA z siedzibą w Łodzi i Wykrotach k. Bolesławca (woj. dolnośląskie) poszukujemy wysoko zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: PEA

Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu abas mile widziana
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do odbywania podróży służbowych między Łodzią a Wykrotami
Zakres obowiązków:
  • implementacja modułu produkcji systemu abas w zakładzie RENA w Łodzi
  • odwzorowywanie procesów w systemie ERP
  • wsparcie w zakresie użytkowania systemu ERP
  • szkolenie użytkowników systemu z procesów w firmie oraz wdrażanie przyjętych w Grupie RENA standardów
  • współpraca z centralą Grupy RENA oraz kontakty z dostawcą systemu abas
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)