Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. systemu Navision

UniqueConsult Poland Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
4036 dni temu

Ogłoszenie numer: 273254, z dnia 2013-05-01

Dla naszego Klienta, który jest czołowym na świecie  producentem aparatów słuchowych oraz aparatury diagnostycznej do badania słuchu, obecnie zatrudniającym w Polsce ponad 1000 osób, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy inżyniera Elektroakustyka, gotowego na rozwój zawodowy w silnych skandynawskich strukturach.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Praca w globalnym systemie help-desk i wsparcie użytkowników końcowych w rozwiązywaniu bieżących  problemów występujących w pracy z systemem
  • Wsparcie projektów w zakresie posiadanej wiedzy ze znajomości systemu i procesów
  • Dostarczanie usług zgodnie ze specyfikacją procesową
  • Tworzenie i rozwijanie katalogu usług, w celu dostarczania ich zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniem ze strony przedsiębiorstwa
  • Szkolenia użytkowników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne
  • Minimum rok doświadczenia w pracy z systemem Navision
  • Znajomość systemu Dynamics AX będzie dodatkowych atutem
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość  procesów zachodzących w firmie produkcyjno-sprzedażowej
  • Zdolność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność realizowania ambitnych celów w pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysoka kultura osobista i chęć wspierania współpracowników
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w silnej międzynarodowej organizacji
  • Pracę z najlepszymi specjalistami
  • Rozwój osobisty
  • Właściwe wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Szczecina