Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Szkoleń

EURO-HOTELE SP. Z O.O.

Kraków

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 1958033, z dnia 2018-04-26

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow, poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Na tym stanowisku odpowiedzialna/y będziesz za:

  • przygotowywanie szkoleń, prezentacji, weryfikacji odbytych przez pracowników szkoleń online w Hilton University
  • tworzenie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń wprowadzających nowych pracowników tzw. Orientation
  • współpracę z kierownikami działów operacyjnych celem przygotowania szkoleń działowych
  • koordynacja projektu RODO na poziomie aktualnego Rozporządzenia UE, po wcześniej odbytym 3-dniowym szkoleniu zapewnionym przez pracodawcę

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • doświadczenia w projektowaniu multimedialnych materiałów dydaktycznych – mile widziane portfolio
  • bardzo dobrej znajomości zasad pisowni oraz umiejętności redagowania tekstów
  • samodzielności oraz dobrej organizacji własnej pracy
  • elastyczności i kreatywności w myśleniu
  • zmysłu estetycznego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • ukończone studia na jednym z kierunków: pedagogika, zastosowanie multimediów w kształceniu, grafika komputerowa lub pokrewne
  • doświadczenie w tworzeniu prezentacji szkoleniowych
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia warsztatu
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu odpowiedzialności i samodzielności
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Zniżki pracownicze w GO Hilton Worldwide

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (837)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1726)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)