Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. szkoleń

TQMsoft
Kraków
praca stacjonarna
5875 dni temu

Ogłoszenie numer: 44115, z dnia 2008-05-16

TQMsoft

Firma szkoleniowo wdrożeniowa o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HR-SO-05

Opis stanowiska

- organizacja i logistyka szkoleń otwartych i zamkniętych B2B - nadzorowanie projektów szkoleniowych, współpraca z klientem, - nadzorowanie dokumentacji szkoleniowej, - kontrola jakości szkoleń, - obsługa serwisowa i proceduralna szkoleń, - współpraca z trenerami i dostawcami

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - zdolność szybkiego uczenia się, - b. dobra komunikacja werbalna, zdolności negocjacyjne, elokwencja, - precyzja w działaniu, - znajomość języka angielskiego, - umiejętność posługiwania się narzędziami: MS Power Point, MS Word, MS Excel, poczta elektroniczna, internet,

Oferujemy

- praca w młodym dynamicznym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie