Specjalista ds. techniczno-handlowych

Hydropress Wojciech Górzny

Wrocław

19 dni temu

Przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksowymi dostawami elementów hydrauliki siłowej oraz świadczące usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
WYMAGANIA
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • wiedza z zakresu sterowania i napędu hydraulicznego mile widziana
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • wcześniejsze prowadzenie własnej działalności mile widziane
  • prawo jazdy kat. B.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • obsługa klientów firmy
  • tworzenie ofert, realizacja zamówień
  • doradztwo techniczne
  • gromadzenie i dystrybucja informacji wśród klientów na temat obecnie prowadzonych działań promocyjnych, warunków dostaw produktów, ich cen, itd.
  • incydentalne wyjazdy do klientów
FIRMA OFERUJE
  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).