Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds.Techniczno-Handlowych

STOEBER POLSKA
Wrocław
praca stacjonarna
6124 dni temu

Ogłoszenie numer: 34392, z dnia 2007-09-11

Firma STOEBER POLSKA, bezpośredni przedstawiciel niemieckiej firmy STÖBER Antriebstechnik, producenta precyzyjnej techniki napędowej i serwonapędowej. Firma oferuje doradztwo techniczne w zakresie doboru napędów, programowania przetwornic częstotliwości, rozwiązań aplikacyjnych, pomaga w uruchomieniach klientom, prowadzi szkolenia.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

DO ZADAŃ PRZYSZŁEGO PRACOWNIKA NALEŻEĆ BĘDZIE: - pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju - utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami - doradztwo techniczne w zakresie techniki napędowej - pomoc w uruchomieniach techniki napędowej - programowanie przetwornic częstotliwości - rozwiązywanie zadań aplikacyjnych - szkolenia klientów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, elektroniczne lub z zakresu automatyki) - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - prawo jazdy kategorii B - znajomość obsługi komputera PC, - biegła obsługa programów MS Office - operatywność - komunikatywność - mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

Oferujemy

- pracę w zgranym zespole, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - szkolenia - pracę na samodzielnym stanowisku