Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. technicznych i sprzedaży

Swisscolor
Łódź
praca stacjonarna
4683 dni temu

Ogłoszenie numer: 154881, z dnia 2011-07-15

Przedstawicielstwo firm zagranicznych. Sprzedaż i doradztwo technologiczno-handlowe na terenie całego kraju.  Aktualnie do naszego działu Pigmentów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 01/11

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne i bieżąca obsługa klienta
  • realizacja zadań sprzedażowych w oparciu o wysoką jakość produktów
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • budowanie długotrwałej współpracy z klientem
  • pozyskiwanie nowych klientów  dla przemysłu papierniczego, budowlanego oraz dla przemysłu farb i lakierów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie  i znajomość branży
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet Office )
  • znajomość j. angielskiego zaangażowanie, kreatywność i chęć rozwoju
  • prawo jazdy i znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w niedużym zespole
  • szeroki pakiet szkoleń produktowych
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • wyłączność w okręgu sprzedaży
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań