Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. technicznych

Könecke Sp. z o.o.

Słubice

5 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Słubice
Opis stanowiska:
  • kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • nadzór nad przeglądami maszyn i urządzeń
  • prowadzenie gospodarki materiałowej i magazynowej w zakresie części zamiennych w sposób zapewniający ciągłość pracy,
  • optymalizacja kosztów zakupów zaopatrzenia technicznego i materiałów eksploatacyjnych
  • koordynacja dostaw
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z dostawcami
Wymagania:
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w branży mechanicznej
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziane
  • odpowiedzialność oraz samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Koenecke Sp. z o.o. 69-100 Słubice, Os. Przemysłowe 11

lub za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Tel. 095 759 29 70/ 509 355 244

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Könecke Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)