Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista Ds. Technologii Flash

MyNetwork Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6950 dni temu

Ogłoszenie numer: 11489, z dnia 2005-05-09

Spolka MyNetwork Polska, specjalizujaca sie w produkcji i implementacji zaawansowanych rozwiazan sieciowych ze szczegolnym uwzglednieniem szkolen e-learning.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Uczestniczenictwo w procesie tworzenia szkolen e-learning, kursow realizowanych w technologii flash na podstawie scenariuszy i gotowych, dostarczonych przez grafika, elementow.

Wymagania

- b. dobra znajomosc aplikacji Macromedia Flash - dobra znajomosc ActionScript - znajomosc komunikacji opartej o xml bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- mozliwosc rozwoju - adekwatne wynagrodzenie - prace w mlodym, doswiadczonym zespole - udzial w realizacji ciekawych i nieszablonowych projektow internetowych - prace w biurze w Krakowie