Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Telefonicznej Sprzedaży Usług Prawnych

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5520 dni temu

Ogłoszenie numer: 62157, z dnia 2009-04-07

Prężnie rozwijająca się firma z branży prawno-finansowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontakt z potencjalnymi klientami i prezentacja oferty w sektorze B2B
  • Tworzenie baz danych i ofert
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Miły głos, dobra dykcja
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów z potencjalnymi klientami mile widziane
  • Mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie plus prowizje i premie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży prawno – finansowej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Regularne szkolenia z zakresu prawa i finansów