Specjalista ds. Telesprzedaży

FINDER S.A.

Warszawa

18 dni temu

TomTom Telematics jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań telematycznych w obszarze zarządzania flotami, telematyki pojazdów oraz usług connected car. Jego flagowe oprogramowanie WEBFLEET, oferowane w modelu Software-as-a-Service, jest wykorzystywane w firmach różnej wielkości w celu poprawy efektywności pojazdów, ograniczenia zużycia paliwa, wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności floty.

Pomagamy naszym klientom zbliżyć się do swoich kierowców. Wszystko, co robimy, wynika z jednej prostej zasady — jeśli jesteś blisko spraw swoich kierowców, każdy może podejmować mądrzejsze decyzje.

Chcesz mieć swój wkład w projektowanie i rozwój innowacyjnych produktów, które ułatwiają ludziom dążenie do swoich celów? Dołącz do nas…

TWOJE ZADANIA

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpracę z Działem Telemarketingu
  • Realizację zakładanych celów ilościowych i jakościowych
  • Tworzenie baz danych kontaktowych
  • Prezentowanie oferty firmy
  • Raportowanie wyników pracy
NASZE OCZEKIWANIA

Zapraszamy Cię do naszego zespołu jeżeli:
  • Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej
  • Potrafisz budować relacje biznesowe
  • Jesteś zorientowany na cel
  • Cechuje Cię entuzjazm i zaangażowanie
  • Jesteś pewny siebie i elokwentny
  • Masz miły głos i dobrą dykcję
  • Jesteś zorganizowany oraz samodzielny w działaniu
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do pracy i klientów
  • Znasz język angielski w stopniu dobrym
OFERUJEMY CI:
Zainteresowany?

Chcielibyśmy Cię poznać!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz ze zdjęciem klikając na poniższy przycisk.