Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds.Turystyki Przyjazdowej I Grupowej

INTOURIST WARSZAWA
Warszawa
praca stacjonarna
6952 dni temu

Ogłoszenie numer: 11721, z dnia 2005-05-10

Intourist Warszawa-największy rosyjski touroperator. Pełna obsługa wyjazdów turystycznych i służbowych na terenie krajów b.ZSRR a także na terytorium Polski. Rezerwacje hoteli, transfery, usługi przewodników i pilotów, posrednictwo wizowe, przeloty i przejazdy wewnętrzne, ubezpieczenia turytyczne itp.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa wyjazdów grupowych turyst.i biznesowych z Polski do krajów b.ZSRR i na odwrót, opracowywanie programów i obsługa wyjazdów do Kazachstanu, Rosji oraz pozostałych krajów b.ZSRR dla obywateli krajów UE, opracowywanie programów i obsługa przyjazdów z krajów b.ZSRR, przygotowywanie materiałów, katalogów rosyjskojezycznych zawierających ofertę przyjazdową so Polski.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, biegła znajomość j.rosyjskiego, dobra angielskiego i kazachskiego, znajomość bazy turystycznej regionu krajów b.ZSRR (hotele,atrakcje turystyczne), umiejętność opracowywania programów i obsługi przyjazdów z krajów b.ZSRR poparta min.półrocznym doswiadczeniem, kurs pilotazu wycieczek zagranicznych.

Oferujemy

1000 zł brutto