Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. ubezpieczeń i inwestycji

Aviva Sp. z o.o.

Sulechów

14 dni temu

Nasza Firma posiada 300-letnia tradycję. Kluczowym obszarem działalności Firmy są indywidualne ubezpieczenia na życie (poszerzone o ubezpieczenia wypadkowe i zdrowotne) oraz długoterminowe inwestycje. Oferujemy też ubezpieczenia majątkowe i samochodowe.

Miejsce pracy: Sulechów

Zadania:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych,
  • Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych,
  • Pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów,
  • Budowanie relacji z klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Nastawienie na działanie, aktywność, przedsiębiorczość,
  • Systematyczność i zaangażowanie,
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • Zainteresowanie branżą finansową, chęć uczenia się.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania - brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitów,
  • Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • Elastyczny czas pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą

  dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (823)
Wałbrzych (45)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (101)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (921)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1953)
Radom (156)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (152)