Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. ubezpieczeń

GALICJA BROKERS SP. Z O.O.

Kraków

7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 1991577, z dnia 2018-06-21

Galicja Brokers sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się broker ubezpieczeniowy specjalizujący się w obsłudze firm transportowych z całej Polski. Jesteśmy polecani przez Ogólnopolskie Stowarzyszenia Przewoźników "OZPD" i "Galicja".

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • obsługa ubezpieczeniowa firm transportowych w zakresie polis OC, AC, NNW, OCP, OCS itd. będących klientami Galicji Brokers,
  • pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych,
  • współpraca z ubezpieczycielami.

Wymagania

  • umiejętność współpracy z klientami biura brokerskiego,
  • zdolności interpersonalne, cierpliwość, kreatywność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • dobra, niestresująca atmosfera pracy,
  • dobra lokalizacja biura przy obwodnicy A4 Krakowa.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub na adres biuro@galicjabrokers.pl tel. 508 125 226

Poznaj

Galicja Brokers Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Specjalista do spraw likwidacji szkód komunikacyjnych jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z tytułu ubezpieczeń OC i AC. Specjalista analizuje na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia powstałe szkody i weryfikuje zasadność roszczeń osoby poszkodowanej. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest samodzielnym organem decyzyjnym w zakresie wypłaty odszkodowań, przyjmuje ...
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych Praca Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest GALICJA BROKERS SP. Z O.O..