Specjalista ds. VBA z j. niemieckim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

3 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SV/MP
Zadania:
  • odpowiedzialność za automatyzacje procesów HR przy użyciu VBA,
  • ścisła współpraca z klientem w celu dostarczania usługi na jak najwyższym poziomie,
  • projektowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę działu HR,
  • raportowanie występujących błędów,
  • dbanie o sprawne działanie istniejących rozwiązań w zakresie automatyzacji procesu HR,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu Ms Excel oraz VBA dla pozostałych członków zespołu.
Wymagania:
  • biegła znajomość programu MS Excel oraz VBA,
  • znajomość programu Ms Access.
  • biegły j. niemiecki oraz j. angielski,
  • kreatywność, zdolności analityczne,
  • zainteresowanie tematyką HR będzie dodatkowym atutem.
Firma oferuje:
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • dużą samodzielność,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Oprogramowania

Specjalista do spraw oprogramowania jest osobą odpowiedzialną, w największym skrócie, za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie oprogramowaniem komputerowym na terenie sieci informatycznej firmy lub instytucji. Praca specjalisty rozpoczyna się od analizy potrzeb firmy, w której został zatrudniony w kontekście systemu informatycznego, a następnie zaprojektowaniu odpowiedniego oprogramowania w odpowiedzi na te potrzeby. ...
Specjalista ds. Oprogramowania Praca Specjalista ds. Oprogramowania

Aplikujesz na ogłoszenie