Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Wdrożeń Ofertowych

PLAY
Warszawa
praca stacjonarna
2024 dni temu
Warszawa

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie i zarządzanie projektami z ramienia Sprzedaży.
  • Opracowanie i analiza wymagań projektowych.
  • Monitorowanie i zapewnienie prawidłowego przebiegu poszczególnych etapów projektów.
  • Zarządzanie ryzykami w trakcie realizacji projektu.
  • Zarządzanie formalnymi dokumentami projektu.
  • Bieżąca i ścisła współpraca z poszczególnymi działami w Firmie (przede wszystkim Marketingiem i Techniką) przy realizacji projektu.
  • Przygotowanie materiałów do Sieci Sprzedaży oraz odpowiedzialność za ich komunikację do Sieci Sprzedaży.

Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie  w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w relacjach biznesowych z innymi Departamentami Firmy.
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętność rekomendowania usprawnień w projektach sprzedażowych.
  • Samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich.
  • Doświadczenie we wsparciu sprzedaży (mile widziane).
Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Korzyści dla Ciebie
  • Umowę o pracę.
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy.
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.
  • Imprezy integracyjne.
  • Kartę multisport.
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

Poznaj

P4 Sp. z o.o.

PLAY (P4 Sp. z o.o.) to pierwszy multimedialny operator komórkowy w Polsce. Sieć działa komercyjnie od 16 marca 2007 r. W styczniu 2008 r. po niespełna 10 miesiącach PLAY miał już 1 mln pierwszych klientów. Do końca 2009 roku z usług PLAY będzie korzystać ponad 3 miliony klientów. PLAY to najszybciej rozwijająca się sieć komórkowa w Polsce, inwestująca najwięcej na polskim rynku w rozwój nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Klienci PLAY korzystają z zasięgu własnej sieci 3G obejmującego blisko 60% populacji i sieci 2G obejmującego ponad 80% populacji. PLAY posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych (ONE PLAY), na kartę (PLAY FRESH) oraz mix (PLAY MIXTURA), a od lipca 2008 r. także jedną z najkorzystniejszych ofert bezprzewodowego dostępu do Internetu zarówno w Polsce, jak i w Europie - PLAY ONLINE. PLAY w swojej ofercie ma także specjalne rozwiązania dedykowane dla small biznesu (abonament FIRMOWA). Atrakcyjność oferty PLAY podkreślają zarówno media, analitycy rynku oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej w swoich corocznych raportach, w których od początku swojej komercyjnej obecności na rynku PLAY zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera. Podobnie, najkorzystniej wypada PLAY, jeśli chodzi o proces przenoszenia numerów - w maju br około 65 proc. klientów zmieniających sieć kierowało swe kroki właśnie do PLAY.