Specjalista ds. Windykacji

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa

Wrocław

18 godz. temu

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii. 

W chwili obecnej poszukujemy do pracy:

Specjalista ds. Windykacji
Miejsce pracy: Wrocław

 

 

 

Twoja praca będzie polegać na:
 • telefonicznym kontakcie z Klientami
 • doradzanie Klientom najlepszych rozwiązań dotyczących ich zobowiązań
 • prowadzenie negocjacji na etapie polubownym
 • realizacja zadań własnych oraz zespołowych
 • realizacji standardów jakości
Czego wymagamy:
 • wykształcenia min. średniego
 • wysokiej kultury osobistej
 • dobrej dykcji i łatwości formułowania myśli
 • doświadczenie w pracy na Call Center będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • elastyczny czas pracy
 • umiejętności negocjacyjne przydatne również w życiu codziennym
 • szkolenia wdrożeniowe
 • ciekawe perspektywy dalszego rozwoju w ramach dużej grupy kapitałowej
 • bogaty pakiet socjalny m.in. Karta Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 Aplikuj! 


Do CV prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych oraz wizerunku przez Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w celach rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


W związku z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane dalej rozporządzenie 2016/679, Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego sp. k. informuje, że:

 1. Administratorem danych osobowych kandydata do współpracy (dalej: „kandydat”) jest Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego sp. k. z siedzibą we Wrocławiu.
 2. Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego sp. k. jako administrator przetwarza dane osobowe kandydata w celach rekrutacyjnych, z zachowaniem zasad określonych w przepisach rozporządzenia 2016/679. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia 2016/679.
 3. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez okres procesu rekrutacji oraz jeśli kandydat wyrazi zgodę, do celów przyszłych rekrutacji, do czasu odwołania zgody.
 4. Dane osobowe kandydata nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
 5. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty, którym administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora w tym Grupa Pracuj sp. z o.o.
 6. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych.
 7. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie przez kandydata jego danych osobowych jest niezbędnym warunkiem do wzięcia udziału w rekrutacji.
 9. Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego sp. k. zobowiązuje się do zabezpieczenie przetwarzanych danych osobowych przed dostępem osób nieupoważnionych.
 10. Dane osobowe nie będą przetwarzane w zautomatyzowanych procesach rekrutacji.

Poznaj

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa

Kancelaria Prawa Gospodarczego

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa i stale poszerzając ofertę. Dzięki temu w rankingu „Rzeczpospolitej” i „Gazety Prawnej” zajmujemy pierwsze miejsce wśród kancelarii prawnych z siedzibą poza Warszawą – należymy do największych i najszybciej rozwijających się firm prawniczych w Polsce.

Nasza filozofia działania opiera się na postrzeganiu Klienta jako partnera. Mimo, że jesteśmy dużą organizacją, każdy Klient jest dla nas indywidualną wartością. Chcemy zapewnić mu obsługę prawną, która dzięki swej elastyczności i kompetencji da gwarancję najlepszej opieki prawnej. Stale doskonalimy swoje umiejętności, poszukując rozwiązań prawnych, dzięki którym nasi Klienci czują się bezpieczni.

Chcemy, aby nasza pomoc nie była tylko wydatkiem – celem Kancelarii jest zapewnienie prawnego bezpieczeństwa rozwiązań biznesowych, które przyczynią się do sukcesu naszych Klientów. Troska o Klienta nie oznacza jednak wyłącznie podporządkowania się jego oczekiwaniom. Budujemy zatem relacje, starając się wpływać na świadomość prawną.

Poznaj stanowisko: Windykator 
W najszerszym ujęciu windykatorem jest osoba zajmująca się egzekwowaniem niespłaconych należności w imieniu wierzyciela i z jego upoważnienia. Prawo polskie nie reguluje w bezpośredni sposób ani definicji zawodu, ani też zakresu praw i obowiązków windykatorów. Z pewnością jednak windykatorzy zobowiązani są do postępowania w granicach prawa i jemu podlegają. W ich pracy wykorzystywane są między innymi przepisy kodeksu ...
Praca Windykator