Specjalista ds. windykacji

Interhandler Sp. z o.o.

Toruń

50 dni temu

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

 

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. windykacji
Miejsce pracy: Toruń
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
 • Aktywną obsługę spraw dotyczących należności na etapie postępowania sądowego,
 • Monitorowanie toczących się postępowań sądowych,
 • Współpraca z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi, z kancelarią prawną oraz komornikami,
 • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do skierowania sprawy na drogę postępowanie sądowego, czy egzekucyjnego,
 • Prowadzenie ewidencji obsługiwanych spraw,
 • Realizację obsługi rozrachunków z odbiorcami,
 • Księgowanie należności oraz wpłat,
 • Uzgadnianie odpisów z tytułu utraty wartości należności w celu rzetelnego ujęcia w księgach rachunkowych,
 • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych poprzez porównanie zapisów na kontach syntetycznych z danymi w ewidencji analitycznej należności, wykonanie korekty błędnego zapisu oraz wyjaśnianie powstałych różnic,
 • Utrzymywanie stałego i aktywnego kontaktu z dłużnikami, zarządzanie portfelem dłużników.
Jeżeli jesteś osobą, która:
 • Posiada minimum dwuletnie doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze procesów prawno-windykacyjnych, ze szczególnym naciskiem na postępowanie sądowe,
 • Ukończyła studia wyższe kierunkowe
 • Posiada umiejętność stosowania w praktyce kluczowych dla windykacji przepisów procedury cywilnej,
 • Dysponuje umiejętnościami analitycznymi oraz procesowymi,
 • Nastawiona jest na realizację założonych celów,
 • Posiada bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, szczególnie z zakresu pakietu MS Office, systemu Comarch XL,
 • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, skrupulatności,
 • Umiejętność pracy zespołowej.
W zamian oferujemy:
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę na czas zastępstwa, ok. 1,5 - 2 lata,
 • Pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju,
 • Atrakcyjny system wynagradzania,
 • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną.
KKlikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Interhandler Sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twoje zainteresowania, wizerunek), a które dobrowolnie podałeś.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Interhandler Sp. z o. o. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@ih.interhandler.pl

Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twoje zainteresowania, wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Brak zgody lub jej wycofanie nie będzie przyczyną traktowania Ciebie w sposób niekorzystny w trakcie procesu rekrutacji oraz po podjęciu decyzji o zatrudnieniu, a także nie będzie powodować wobec Ciebie jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia, wypowiedzenie umowy o pracę lub jej rozwiązanie bez wypowiedzenia przez pracodawcę.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. O szczegółowych zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez Interhandler Sp. z o .o. oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej www.interhandler.pl.

Poznaj

Interhandler Sp. z o.o.

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, kruszarki, przesiewacze, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.
Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji to osoba, która odpowiada za efektywną windykację należności kredytowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: prowadzenie windykacji należności kredytowych, analiza sytuacji finansowej klientów, ocena propozycji restrukturyzacyjnych składanych przez kredytobiorców, sporządzanie planów działań restrukturyzacyjnych wobec klientów ...
Praca Specjalista ds. Windykacji i Restrukturyzacji