Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Windykacji

Medicover sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1335 dni temu

 Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne Medicover

Al. Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • chcesz rozwijać się w obszarze finansów
  • jesteś na początku swojej drogi zawodowej lub posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientem
  • umiesz myśleć analitycznie
  • masz wrodzony optymizm i radość życia
  • umiesz zarządzać swoim czasem
  • jesteś osobą rzetelną i dokładną
Twoje zadania:
  • przygotowywanie wniosków o przelew dla Klientów
  • współpraca z działem księgowości (zlecanie przeksięgowań wpłat między kontami)
  • weryfikacja wpłat od Klientów otrzymanych od działu sprzedaży (w tym przekazanych do windykacji zewnętrznej lub kancelarii prawnej)
  • ustawianie kroków windykacyjnych oraz drukowanie monitów
  • obsługa korespondencji
  • mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.