Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    7 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Windykacji

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.
Olsztyn, ul. Sprzętowa 2
specjalista (mid)
praca stacjonarna
630 dni temu

Ogłoszenie numer: 7324683, z dnia 2022-08-02

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex, Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Carlsberg, Żywiec Zdrój, CEDC, Stock, Coca-Cola i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • monitorowanie należności i zobowiązań;
  • podejmowanie czynności związanych z windykacją należności poprzez: prowadzenie rejestru dłużników, ustalanie harmonogramu spłat, informowanie dłużników o decyzji w sprawie zadłużeń i ratalnych spłat, podpisywanie porozumień z dłużnikami, terminowe dochodzenie należności, prowadzenie korespondencji z dłużnikami w sprawie zadłużenia, przygotowywanie dokumentów do pozwów w sprawach o zapłatę oraz przekazywanie ich do sądu, wszczynanie postępowań egzekucyjnych, współpraca z podmiotami i instytucjami w zakresie windykacji należności, opracowywanie procedury windykacyjnej i jej realizację, wdrożenie, obsługę i aktualizację informatycznego systemu wsparcia procesu windykacji.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie i praktyka zawodowa:
  • wykształcenie wyższe o profilu: prawniczym lub administracyjnym i minimum 1 rok stażu pracy na stanowisku związanym z windykacją;
  • 2ogólne i stanowiskowe: znajomość obowiązującego prawa w zakresie: Kodeksu cywilnego, Kodeks postępowania cywilnego, Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.

Wymagania pożądane:

  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, skrupulatność, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys zawodowy;
  • list motywacyjny;
  • klauzula informacyjna oraz klauzula zgody dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Oferujemy

  • praca stacjonarna.
  • miejsce wykonywania pracy Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. k. w Olsztynie ul. Sprzętowa 2, 10-467 Olsztyn.
  • praca od 8:00 do 16:00 z monitorem ekranowym do 8 godz.
  • obsługa urządzeń biurowych.

Poznaj

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. k.

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.