Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Wsparcia Dynamics AX 2012

Medicover sp. z o.o.
Szczecin
specjalista (mid)
praca stacjonarna
994 dni temu
Miejsce pracy: Szczecin
Twoje zadania:
  • Wspieranie biznesu merytorycznie i technicznie we wszystkich aspektach systemów będących pod opieka działu wsparcia
  • Wspieranie użytkowników w ich codziennej pracy
  • Dbanie o rozwój systemów finansowych ich rozbudowę, konfiguracje, polaczenia, wymianę danych miedzy nimi
  • Analizowaniem potrzeb klienta oraz procesów biznesowych
  • Ścisła współpraca z działami IT celem zapewnienia dostępności systemów i reagowanie na pojawiające się problemy
  • Dbanie o bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego dostępu do systemów finansowych
  • Nadawanie ról, profili użytkowników systemów finansowych
  • Współpraca z działem wdrożeń oraz programistów systemu AX celem wprowadzania zmian w systemach
  • Przeprowadzaniem testów zgodności oprogramowania z wymaganiami
  • Prowadzeniem szkoleń, konsultacji oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (moduły finansowe, zakupowe, fakturowanie, magazyn)
  • Praktyczna znajomość Microsoft Dynamics AX 2012/D365
  • Znajomość podstaw rachunkowości
  • Praktyczna umiejętność tworzenia analiz biznesowych, planów testów
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziane:
  • Znajomość system SunSystem w wersji 4.2.6 wraz z aplikacjami mu towarzyszącymi pochodzącymi od tego samego producenta
  • Doświadczenie w pracy w środowisku rozproszonym, wielojęzycznym, wielokulturowym
  • Podstawy znajomości ActiveDirectory/Azure
  • Podstawy znajomości XML
  • Podstawy znajomość MS SQL i języka zapytań SQL
Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.