Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia (II Linia)

Systell s.c.

Poznań

180 dni temu

Ogłoszenie numer: 1888087, z dnia 2018-01-17

Lubisz pomagać ludziom wykorzystując swoją wiedzę z IT? Chętnie słuchasz i rozmawiasz z ludźmi o ich potrzebach? Umiesz przekładać potrzeby biznesowe na rozwiązania w systemach informatycznych? A może masz talent do języka SQL?

Z SysTell sp. z o.o. połączysz swoją pasję z pracą. Dołącz do nas i rozwijaj się z nami. Jeżeli lubisz mieć wpływ na swoją pracę, cenisz sobie brak sztywnych reguł i chcesz pracować ze specjalistami o pozytywnym podejściu do życia i świata, to nasze biuro stoi dla Ciebie otworem. Dołącz do nas, daj upust swoim pomysłom i przekonaj się, że support team może działać mega zespołowo a jednocześnie w luźnej atmosferze. Aplikuj!

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:
  • telefonicznym i zdalnym wsparciem użytkowników aplikacji
  • projektowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań

Wymagania

Główne wymagania
  • wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja)

  • umiejętność modyfikacji w bazie danych MS SQL Server w oparciu o język SQL

  • doświadczenie w obsłudze klienta w dziale Help Desk

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej

  • umiejętność analizy dostępnych informacji i generowania różnych opcji rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy

Mile widziane
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN
  • dobra znajomość języka T-SQL
  • znajomość telefonii VoIP / SIP
  • administracja Windows Server, Linux, MS SQL Server

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z poziomem kompetencji
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • dodatkowe premie
  • wyjazdy integracyjne, wyjścia firmowe i wspólne aktywności
  • indywidualną ścieżkę rozwoju (własne projekty, pomysły)
  • odprężenie od pracy przy darcie

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1697)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)