Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds Wsparcia Infrastruktury IT

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1939 dni temu
Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2);

  • Doskonała znajomość Windows 7 i Windows 10;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów sieciowych;

  • Podstawowa znajomość Active Directory;

  • Podstawowa znajomość systemów Microsoft Server;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;

  • Podstawowa wiedza ITIL;

Dodatkowym atutem będą:

  • Język niemiecki

  • Stopień BSc w ITC lub podobnym

  • Wiedza o sprzęcie IT

Profil kandydata

  • Zmotywowany, umiejący pracować w drużynie oraz w zmieniającym się otoczeniu;

  • Posiadajacy umiejętność pracy pod minimalnym nadzorem, a także realizacji zadań pod presją czasu;

  • Potrafiący efektywnie i elastycznie pracować w małym zespole;

  • Wielozadaniowy o proaktywnej postawie;

Opis stanowiska

  • Dostarczanie klientowi wysokiej jakości, profesjonalnej i proaktywnej usługi (zgodnie z ustalonymi SLA)

  • Obsługa incydentów i zgłoszeń serwisowych

  • Rozwiązywanie problemów z obsługą na miejscu (IMAC (Installations, Moves, Adds and Changes))

  • Zarządzanie zasobami

  • Instalacja i konserwacja systemów operacyjnych

  • Stosowanie wiedzy biznesowej i technicznej w celu osiągnięcia wyznaczonych celów

  • Przestrzeganie procedur eskalacji

Co oferujemy

  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Ścieżka liderska i ekspercka

  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy

  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) wybierasz co chcesz

  • Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie

  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR

  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje

  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny

  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling

O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.

Chmura to modny temat - wszyscy o tym mówią, wielu używa, ale co ma w środku, jak działa, jak się do niej dostać, jak się nią opiekować, wiedzą nieliczni. To my, Cloud Infrastructure Services, rozumiemy temat szeroko - od usług wysokiego poziomu do zarządzania sprzętem, systemami operacyjnymi, czy siecią, zarówno wewnętrzną, jak i dostępową. Zarządzanie aplikacjami, operacjami IT, dostępnością, czy konfiguracją i zmianami. Obracamy się w międzynarodowym środowisku… i robimy to w różnych językach obcych.

HONESTY BOLDNESS TRUST FREEDOM TEAM SPIRIT MODESTY FUN