Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia IT/LINUX

INFOCOMP Sp. z o.o.

Toruń

142 dni temu

Ogłoszenie numer: 1976959, z dnia 2018-05-30

INFOCOMP Sp. z o.o. to jedna z najprężniej działających firm z branży IT w woj. kujawsko-pomorskim.

Firma nasza od ponad 30 lat wspiera informatyzację firm, administracji państwowej, uczelni wyższych, czy dużych jednostek służby zdrowia, oferując najbardziej optymalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne. Posiadamy kompetencję srebrnego partnera Microsoft w zakresie rozwiązań chmurowych Cloud Productivity oraz jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Asseco Poland S.A.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia IT, zmotywowanej, ukierunkowanej na rozwój i współtworzenie firmy.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • administracja aplikacji, systemów i produktów LINUX i Windows, zapewnienie ciągłości powierzonych usług,
  • nadzorowanie poprawnej pracy i usuwanie usterek sieci komputerowych (okablowania i urządzeń aktywnych),
  • współpraca z dostawcami i autoryzowanymi serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń,
  • aktualizacja dokumentacji i ewidencji administrowanych urządzeń i zasobów informatycznych,
  • świadczenie usług wdrażania rozwiązań informatycznych,
  • realizacja zadań typu help-desk dla klientów firmy.

Wymagania

  • znajomość systemów Linux (Apache, MySQL, Postgres, Proftpd, Samba, Postfix, Exim, Bind), MS Windows Server 2003/2008/2012 (AD, DNS, DHCP, WSUS, IIS, TS, Exchange), Microsoft Azure oraz rozwiązań opartych na chmurze,
  • znajomość architektury sieci i zasad funkcjonowania sprzętu sieciowego, w szczególności rozwiązań takich producentów jak Fortinet, Cisco, HP, Ubiquiti, Netgear, Mikrotik, Juniper Networks,
  • znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych VMware, Hyper-V, Xen,
  • prawo jazdy kat. B (czynne),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobry kontakt z klientem – umiejętności interpersonalne,
  • solidność i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • stałą pracę w doświadczonym zespole,
  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT dedykowanych dla średnich i dużych instytucji,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy i spotkania integracyjne,
  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • prywatną opiekę medyczną.

Poznaj stanowisko: Administrator Unix / Linux

Administrator UNIX to osoba, która zajmuje się administrowaniem systemu UNIX, zapewnieniem właściwego funkcjonowania serwerów i usług systemowych, rozwiązywaniem bieżących problemów użytkowników sieci i aplikacji systemowych, instalacją i konfiguracją oprogramowania oraz wdrażaniem zmian. Administrator UNIX powinien posiadać wykształcenie wyższe ...
Administrator Unix / Linux Praca Administrator Unix / Linux