Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. Niemieckim

Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o.

Warszawa

89 dni temu

O Atos:
  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Profesjonalna obsługa i wsparcie procesów związanych ze współpracą z Klientami niemieckojezycznymi
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem z Niemiec, Austrii, Szwajcarii
  • Ścisła współpraca ze specjalistami IT oraz managerami, dająca możliwości realnego wpływu na usprawnienia procesu dostarczania serwisu
  • Wsparcie klientów na zróżnicowanych projektach w środowisku międzynarodowym
  • Rozwiązywanie problemów, doradztwo w zakresie biznesowym oraz technicznym
Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie, umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego na arenie międzynarodowej
  • Komunikatywność i chęć uczenia się
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania zadaniami

Korzyści
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w centrum miasta
  • Szkolenia wstępne oraz umożliwiające rozwój w obszarze: zarządzania projektami, rozwiązania biznesowe, nowe technologie
  • Przyjazna atmosfera w zespołach oraz eventy integracyjne
  • Podnoszenie kompetencji interpersonalnych
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Bonus referalowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • System MyBenefit
  • Międzynardowe możliwości kariery
We take care of your personal data privacy. More information about processing your personal data within recruitment process you can find on our website: https://atos.net/pl/polska/gdpr.

Poznaj

Atos Global Delivery Center Polska

Atos jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych. Zatrudnia około 100 000 pracowników w 72 krajach. W Polsce Atos istnieje od 2000 roku. W naszych oddziałach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Krakowie pracuje ponad 4 000 osób. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos został czterokrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce, zajmując czołowe pozycje w rankingu Great Place to Work® Institute. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Atos is an international IT services company. It employs circa 100 000 employees in 72 countries. In Poland Atos exists since 2000. Currently, more than 4 000 people are working in our offices in Bydgoszcz, Warsaw, Wroclaw, Gdansk, Lodz, Torun and Krakow. The company offers IT infrastructure management services, systems integration, outsourcing and IT consulting. Atos was four times awarded with the Great Place to Work certificate, winning top positions in the ranking of the Great Place to Work® Institute. Atos is the official global IT partner of the Olympic and Paralympic Games.