Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim

A&J Partners Sp. z o.o.

Bytom - centrum

26 dni temu

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszej głównej siedziby
osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom - centrum
Nr ref.: AJP/2/030619/4P
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych (mailowa i telefoniczna).
  • Koordynacja działań między klientem a działem rekrutacji.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.
  • Bieżące raportowanie realizowanych zadań.
  • Obsługa dedykowanego systemu CRM.
  • Wsparcie bieżącej pracy zespołu.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Zdolność do wspierania klientów poprzez poszukiwanie odpowiednich rozwiązań.
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole.
  • Umiejętności nawiązywania dobrych relacji.
  • Otwartość i samodzielność w codziennej pracy.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.
Gwarancje:
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I TERMINOWĄ WYPŁATĘ oraz stabilną pracę na umowę o pracę.
  • SZKOLENIE WDROŻENIOWO-WARSZTATOWE od samego początku współpracy, aby dokładnie poznać firmę i branżę.
  • PAKIET MEDYCZNY dofinansowany przez firmę z dostępem do specjalistów nawet w tydzień (a nie rok;)).
  • PAKIET SOCJALNY co oznacza dla nas m.in. benefity, bony, dodatki okolicznościowe, dofinansowania do urlopów („wczasy pod gruszą").
  • DODATKOWY PŁATNY DZIEŃ URLOPU z okazji urodzin każdego z nas.
  • PRACĘ W ROZWOJOWEJ I STABILNEJ FIRMIE.
  • Organizujemy i chętnie uczestniczymy w WYDARZENIACH FIRMOWYCH I KAMPANIACH CHARYTATYWNYCH

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (635)
Wałbrzych (64)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (219)
Nysa (62)