Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w Contact Center

TUI Group

Warszawa

68 dni temu

O TUI POLAND:

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa
Zatrudnienie: Umowa o pracę
Jeśli:
  • Pasjonują Cię podróże?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pomagać innym?
  • Lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?
  • Potrafisz pracować w grupie, cenisz dobra atmosferę i szukasz stabilnej pracy?
  • A dodatkowo (mile widziane) masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to oznacza,
że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • pracę w systemie zmianowym (również weekendy)
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • liczne wyjazdy typu study tour oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić!:)
Zadania na stanowisku:

Jako Specjalista ds. wsparcia sprzedaży będziesz odpowiadać za posprzedażową obsługę klienta (telefonicznie i mailowo).

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?

Poznaj

TUI Group

Marka TUI już od 19 lat jest obecna na polskim rynku turystycznym. Na początku klienci mogli korzystać wyłącznie z niemieckojęzycznych katalogów, a nasza oferta była dostępna w nielicznych biurach. Od ponad 14 lat proponujemy produkty dopasowane do potrzeb polskich turystów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży