Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Multy Home Europe Sp. z o.o.

Karczew

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 3345534, z dnia 2020-06-13

Multy Home jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym artykuły ogrodowe oraz użytku domowego stworzone w 100% z recyklingu. Przetwarzamy aż 2,5 miliona opon rocznie, by stworzyć produkty zarówno ekologiczne jak i funkcjonalne. Działamy od ponad 30 lat na rynku kanadyjskim, a od 2017 roku mamy prężnie rozwijający się oddział w Polsce. Naszym głównym celem jest tworzenie produktów przyjaznych środowisku, które są zgodne z najnowszymi trendami. Jakość i trwałość to główne cechy naszego asortymentu. Dbamy o zadowolenie Klientów, którzy korzystając z naszej oferty jednocześnie współdzielą ideę dbania o planetę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska

  • przyczynianie się do rozwoju sprzedaży
  • monitorowanie trendów sprzedaży na rynku i współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży
  • identyfikowanie wąskich gardeł w procesie sprzedaży
  • przygotowywanie ofert i zamówień
  • aktualizacja bazy danych klientów w systemie
  • wsparcie działań marketingowych
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego i organizacyjnego działu handlowego
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • język angielski biegły w mowie i piśmie
  • biegłość w MS Office
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy w sprzedaży
  • wysoka kultura osobista
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • energia, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
  • umowę o pracę
  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość szkolenia i rozwoju

Poznaj

Multi-Decor Sp. z o. o.

Firma Multi-Decor jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz. Działamy na rynku polskim od 2002 roku i dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze trendy, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

Odbiorców hurtowych prosimy o kontakt z centralą w Całowaniu. Markety i sklepy detaliczne prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi. Uprzejmie informujemy, iż nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Wszystkich klientów detalicznych zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do naszych licznych partnerów handlowych.
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży