Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
UNIBEP S.A.
Radom
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
9 dni temu
Dołącz do #Unikalnych, jako:
Lokalizacja Radom
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie działu sprzedaży w obsłudze klienta
  • umawianie i czynne uczestniczenie w spotkaniach Klientów z notariuszem
  • współpraca z kancelariami notarialnym oraz bankami
  • kompleksowa obsługa systemu CRM
  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie obsługi administracyjnej
  • przygotowywanie dokumentów oraz pism na potrzeby działu sprzedaży
  • wsparcie DS. przy odbiorach lokali
  • uczestnictwo w dniach otwartych
  • analiza konkurencji
Nasze wymagania:
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • ukierunkowanie na pracę zespołową
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu CRM – mile widziana
  • przejawianie własnych inicjatyw w zakresie powierzonych obowiązków
Zapewniamy:
  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet usług medycznych
  • udział w tworzeniu ciekawych projektów mieszkaniowych
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Poznaj

UNIBEP S.A.

Dlaczego warto wybrać Unibep?

Grupa Unibep to największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Proces rekrutacji w Unibep

Krok Zgłoszenie do procesu rekrutacji
Krok Analiza Twojej aplikacji
Krok Spotkanie bezpośrednie lub rozmowa on-line
Krok Oferta pracy / Informacja zwrotna