Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Współpracy Partnerskiej

Grupa Allegro Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4447 dni temu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: PART/JG/PR

Zadania:
  • budowanie i utrzymywanie relacji z wyselekcjonowanymi partnerami biznesowymi
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do współpracy z Grupą Allegro
  • prowadzenie prezentacji i spotkań
  • przygotowywanie umów, ofertowanie rozwiązań i negocjowanie
  • przygotowanie i rozliczanie akcji promocyjnych z partnerami zewnętrznymi
  • analiza rynku e-commerce oraz rynku mobilnego
  • łączenie obszarów działalności Grupy Allegro z obszarami działalności Partnerów
  • wykonywanie innych, zleconych przez przełożonego zadań
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z partnerami biznesowymi z obszaru mody, elektroniki, wyposażenia wnętrz
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • umiejętność przygotowywania prezentacji i prezentowania
  • znajomość rynku e-commerce
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe, marketingowe
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicę
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień z obszaru marketingu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • interesującą pracę przy innowacyjnym projekcie
  • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Marcelińska 90, 60-324 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.