Specjalista ds. współpracy z bankami

mBank S.A.

Warszawa

2 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi

przyjemnością codziennych zadań!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: IPR/109/0919

Zadania:

  • przygotowanie i analiza raportów oraz rekomendacji (praca na danych głównie w MS Excel)
  • nawiązywanie nowych kontaktów korespondenckich
  • budowanie i rozwijanie współpracy z bankami na podstawie analizy sytuacji rynkowej sektora
  • regularny scoring banków
  • monitoring usług oferowanych przez banki zagraniczne

Jeśli masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji, pracujesz samodzielnie i wykazujesz się inicjatywą, to czekamy właśnie na Ciebie.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomia, handel zagraniczny) lub status studenta ostatniego roku studiów magisterskich
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny do podjęcia współpracy z nami
  • umiejętności wyciągania wniosków z analizowanych danych
  • dobrej znajomości języka angielskiego (część zadań będzie realizowana w języku angielskim)
  • gotowości do podjęcia współpracy w ramach umowy na zastępstwo

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • możliwość udziału w strategicznych projektach prowadzonych w mBanku
  • możliwości rozwoju posiadanych kompetencji oraz nauki wielu innych
  • dynamiczne i inspirujące środowisko pracy
  • atrakcyjne benefity płacowe oraz pozapłacowe ( opieka zdrowotna, karta multisport, narzędzia do zwinnej nauki)

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy