Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. wycen i kosztorysowania

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k.

Warszawa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2492268, z dnia 2019-06-12

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp. Kom. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, realizująca inwestycje budowlane w systemie generalnego wykonawstwa jednocześnie zatrudniając własną wykwalifikowaną kadrę wykonawczą.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert i wycen w zakresie budownictwa kubaturowego na podstawie dokumentacji przetargowej;
  • Koordynacja branżowa ze specjalistami innych branż;
  • Pozyskiwanie oraz analiza ofert od potencjalnych podwykonawców i dostawców;
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań materiałowych, technicznych i technologicznych;
  • Korespondencję ze zleceniodawcami;
  • Udział w negocjacjach i spotkaniach dotyczących sporządzanych ofert.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe, co najmniej 2 letnie, w zakresie sporządzania wycen obiektów kubaturowych;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie kierowania zespołem pracowników;
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej, dokumentów kontraktowych;
  • Umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów oraz szacowania wartości robót;
  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);
  • Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • Znajomość oprogramowania branżowego (Norma, typu CAD, MS Office);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w interesujących przedsięwzięciach budowlanych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wśród dynamicznego zespołu.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (199)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2265)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (78)