Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. wycen / Kosztorysant

DOBRA FORMA Sp. z o.o.

Namysłów

180 dni temu

Dobra Forma to firma z ponad 16-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce.

W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów
ZAKRES ZADAŃ:
  • sporządzanie kosztorysów oraz wycen mebli typowych oraz nietypowych (wymiary, zastosowane materiały),
  • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
  • analiza wszelkich wytycznych klienta, w tym wymagań technicznych związanych z przygotowania oferty,
  • analiza wycenianych materiałów, ich zastosowania oraz dostępności na rynku,
  • weryfikacja marżowości przygotowanych kosztorysów oraz wycen mebli,
  • bieżący kontakt z klientem w trakcie przygotowania kosztorysów oraz wycen mebli,
  • bieżąca konsultacja z technologami potencjalnych rozwiązań i ich weryfikacja ich ceny,
  • sporządzenie listy materiałów na potrzeby zamówienia.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w przygotowaniu kosztorysów oraz wycen mebli (2 lata),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wiedza w zakresie budowy mebli skrzyniowych, komponentów meblowych (dostępne na rynku materiały i okucia),
  • znajomość branży meblowej,
  • wykształcenie techniczne (preferowane technologia drewna),
  • dobra znajomość obsługi MS Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
  • bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
  • pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...
Inżynier Produkcji Praca Inżynier Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (761)
Wałbrzych (51)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (193)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2045)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (82)