Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Indeco S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6223 dni temu

Ogłoszenie numer: 28836, z dnia 2007-04-25

Indeco S.A.

Indeco S.A. jest producentem markowych elementów do produkcji drzwi systemowych o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z poszerzeniem obszaru działalności poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z dostawcami - Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców zagranicznych - Zapewnienie terminowych dostaw

Wymagania

- Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - Wykształcenia wyższego - Znajomości procedur celnych (import i eksport) - Umiejętności negocjacji z dostawcami kontenerowymi - Atutem będzie znajomość rynku akcesoriów meblowych

Oferujemy

- Miejsce pracy w Warszawie - Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań - Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji - Motywacyjny system wynagrodzenia - Umowę o pracę