Specjalista ds. zakupu - samochody używane

Toyota Dobrygowski Kraków

Kraków - Modlnica

11 dni temu

Toyota Dobrygowski Kraków autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA. Dynamicznie rozwijającą się firmą, wielokrotny zdobywcą tytułu ,,Dealera Roku" TOYOTA.

W związku z rozwojem oddziału w Krakowie (Modlnica), poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków - Modlnica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie oględzin, ocena techniczna, wycena samochodów używanych;
  • rozmowy handlowe z klientami, negocjacje, zakup samochodów używanych;
  • prowadzenie dokumentacji zakupu samochodów używanych;
  • utrzymywanie relacji z klientami;
  • dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek;
  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie.
WYMAGANIA:
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub zakupem samochodów używanych;
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz rynku samochodów używanych;
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi;
  • dyspozycyjność.
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.
Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest TOYOTA DOBRYGOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Lubinie przy ulicy Przemysłowej numer 1E (kod 59-300), KRS 650 - pokaż numer telefonu - 2, zwana dalej „Spółką”. Dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust 1 lit. a), a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a) RODO. Państwa dane osobowe podane w ramach rekrutacji będą przechowywane do chwili zakończenia procesu rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w ramach jednego procesu rekrutacji) lub do chwili cofnięcia zgody przez Państwa na przetwarzanie danych w tym celu (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być ujawnione upoważnionym pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w procesie rekrutacji jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista do spraw zakupów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie siatki dostawców poprzez weryfikację oferowanych przez nich warunków, analizowanie zapotrzebowania na poszczególne surowce, półprodukty, etc. Pracownik obsadzony na tym stanowisku analizuje oferty pozyskane od dostawców, kontaktuje się z nimi i składa zamówienia negocjując stawki i ...
Praca Specjalista ds. Zakupów