Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynu

PPI Chrobok S.A.

Tychy

6 dni temu

PPI CHROBOK S.A. firma, działająca w zakresie projektowania i wykonywania specjalistycznych robót inżynieryjno-budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Zakres obowiązków

Podstawowe zadania to:
  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji magazynowej
  • ewidencjonowanie oraz administrowanie danymi w systemie magazynowym klasy ERP
  • kontrola stanów magazynowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy: projektowania, przygotowania, produkcji oraz realizacji
Dodatkowo:
  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz zamówień zakupu do dostawców
Oczekujemy:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • praw jazdy kat. B
  •  dokładność, uczciwość, zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • punktualność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • dobrą atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Warunkiem rozpatrzenia przesłanych materiałów jest dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PPI CHROBOK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj