Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości (m/k)

Strabag sp. z o .o.

Kraków

13 godz. temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do Oddziału Mostowego Południowo-Wschodniego : województwo małopolskie / podkarpackie / lubelskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

(Nr Ref.: PL-2018-124930)

Zadania:

  • tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych
  • kompletowanie i weryfikacja dokumentacji odbiorowej
  • przygotowywanie projektów technologicznych
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • współpraca z Projektantem, Kierownikami Robót, Inżynierami Budowy
  • obsługa bieżących potrzeb budowy w zakresie projektowym i dokumentacyjnym
  • kontakt z Inżynierem Rezydentem oraz z Zamawiającym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja budownictwo
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w dziale technicznym biura budowy obiektów mostowych
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • znajomość obsługi MS Office, AutoCad, mile widziana znajomość MS Project i iTWO
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
    szeroką ofertę szkoleń
    prywatną opiekę medyczną
    możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

STRABAG Sp. z o. o.

Human Resource Consultant

Marzena Więckowska

Ul. Parzniewska 10

05-800 Pruszków/Polska

Tel: +48 22 45 13 725

www.strabag.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)