Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Kulinaria S.A.

Tychy

54 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:
  • kontrola jakości surowców i materiałów pomocniczych (opakowań),
  • kontrola jakości wyrobów na każdym etapie produkcji,
  • kontrola procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi procedurami, instrukcjami i wymaganiami,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesem kontroli jakości,
  • kompleksowa kontrola produktów wprowadzanych na rynek krajowy, pod kątem zgodności z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej,
  • zlecanie dodatkowych badań jakościowych,
  • bieżąca współpraca, konsultacje i uzgodnienia z innymi komórkami organizacyjnymi spółki.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość prawa żywnościowego,
  • znajomość przepisów, zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością,
  • doświadczenie w branży spożywczej na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność i kreatywność,
  • znajomość obsługi komputera i MS OFFICE,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (LINK), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniższej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Specjalista do spraw systemów zarządzania jakością jest osobą wykwalifikowaną w zakresie systemów zarządzania jakością takich jak ogólnie stosowany standard ISO, i zajmującą się wdrażaniem i nadzorowaniem funkcjonowania tychże systemów w firmie lub instytucji celem zapewnienia maksymalnej wydajności prowadzonej przez nią działalności. Specjalista nadzoruje działania związane ze stosowaniem systemów ...
Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością Praca Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością