Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zarządzania personelem medycznym

Telmedicin sp. z o.o.

Warszawa

348 dni temu

Platforma telemedyczna Telemedico
wideo/czat konsultacje z lekarzami

Telemedico jest liderem w dostarczaniu usług telemedycznych (zdalne konsultacje z lekarzami). Oferujemy platformę telemedyczną oraz lekarzy kilkunastu specjalizacji świadczących konsultacje przez czat/wideo/telefon.

Naszymi klientami są największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce i zagranicą, które dostarczają za naszym pośrednictwem konsultacje dla swoich pacjentów.

Tutaj znajdziesz naszą stronę i więcej informacji -> https://www.telemedi.co

 

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania personelem medycznym
Miejsce pracy: Warszawa

Jako Specjalista ds. Zarządzania personelem medycznym będziesz współtworzyć z nami innowacje w branży telemedycznej i ubezpieczeniowej dbając o współpracę z lekarzami korzystającymi z naszej platformy.

 

Szczegóły stanowiska:
  • Ustalanie grafików
  • Dbanie o zadowolenie lekarzy / personelu medycznego
  • Rekrutacja 
  • Wdrożenie / szkolenie nowego personelu medycznego
  • Szkolenie z procedur obowiązujących w naszym podmiocie leczniczym

Osoba aplikująca na stanowisko musi być dostępna stacjonarnie w Warszawie. Musisz być sumienną osobą, biorącą odpowiedzialność na siebie, otwartą w kontaktach z ludźmi i niebojąca się nowych wyzwań. Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.
Chcemy, żebyś był/a osobą samodzielną i zorganizowaną. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zapytasz, zamiast to przemilczeć :)

 

Mile widziane doświadczenie w pracy w podmiocie leczniczym na podobnym stanowisku


Onboarding: Dostaniesz swojego opiekuna na czas wdrożenia do firmy, który przez pierwsze kilka dni pokaże Ci jak się u nas pracuje i zapozna z naszą usługą. W tym okresie nie ma żadnych głupich pytań, pytaj o wszystko co tylko jest dla Ciebie niejasne. Po okresie wdrożenia - będziemy oczekiwać już od Ciebie samodzielności.


Jak pracujemy?

Na tym stanowisku przyda się biegła znajomość pakietu office. Do prowadzenia projektów wykorzystujemy Jirę. Komunikujemy się wewnętrznie na Rocket Chat (odpowiednik Slacka). W części "niemedycznej" zespołu, mamy około 25 osób oraz kilkadziesiąt w części medycznej. Biuro mieści się przy ulicy Marynarskiej 13 w Warszawie. Średnio raz na miesiąc robimy wyjście integracyjne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Telemedi sp. z o.o.