Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Specjalista ds. zarządzania programem komputerowym CDN.XL

MAAN Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
5128 dni temu

Ogłoszenie numer: 101594, z dnia 2010-06-02

MAAN producent okapów kuchennych poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska

  • obsługa CDN.XL.
  • ścisła współpraca z działem produkcji, zaopatrzenia i sprzedaży

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie z systemem rozliczeń produkcyjnych
  • biegła obsługa komputera
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura techniczna
  • absolutnie wymagana systematyczność w pracy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży AGD
  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy
  • ciekawa prace w młodym i dynamicznym zespole