Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista dz. Zarządzania Nieruchomościami

EPCM Executive Search

Warszawa

18 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na zastępstwo na rok.

Rozpoznawalna marka obecna w niemal w 100 krajach na świecie poszukuje do polskiego zespołu nowej osoby na stanowisko Koordynator dz. Zarządzania Nieruchomościami. Nowa osoba będzie blisko współpracować z przełożonym w zakresie zarządzania nieruchomościami w całym kraju, głównie w obszarze administracyjnym.

Zadania:
  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem, administracją nieruchomościami, polepszaniem uwarunkowań funkcjonowania
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z kontrahentami, instytucjami i innymi zewnętrznymi firmami i organizacjami
  • Współpraca z Senior Property Coordinatorem za porządkowanie i archiwizowanie dokumentów, także poprzez ich skanowanie i zapisywanie w archiwum elektronicznym (repozytorium dokumentów) oraz wprowadzanie nowo otwartych restauracji do systemu
  • Odbieranie wszelkie wniosków, listów, propozycji ofert i po wstępnej analizie przekazywanie do przełożonego w celu uzyskania dalszych wytycznych
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego, w ich ramach współpracując z działami Construction, Legal, Finance
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dobra znajomość będzie mile widziana;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie;
  • Nastawienie na jakość oraz terminowość wykonywanej pracy;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie (umowa o pracę) + pełen pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, etc.;
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji;
  • Realna możliwość rozwoju w ramach oddziału w Polsce.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.