Specjalista / Główny Specjalista w Biurze Prasowym

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Warszawa

33 dni temu

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/BPr/102/20

Stanowisko pracy ds. graficznych

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba /1 etat – umowa o pracę

Oferujemy:

  • stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie,
  • jedne z największych systemów informatycznych w Polsce,
  • nowoczesne technologie,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • tworzenie koncepcji, strategii i treści wideo na kanał YouTube – nagrywanie, montaż i publikacja,
  • obsługa techniczna kanału YouTube,
  • organizacja i realizacja nagrań wideo (obsługa sprzętu audio-wideo, oświetleniowego i dźwiękowego),
  • wykonywanie, obróbka i edycja zdjęć cyfrowych,
  • przygotowywanie i realizacja produkcji informacyjnych, publicystycznych i edukacyjnych dotyczących działań prowadzonych przez ARiMR, w tym audiowizualnych materiałów instruktażowych dla wnioskodawców ubiegających się o pomoc w ramach instrumentów wsparcia wdrażanych przez Agencję,
  • opracowywanie zagadnień realizowanych w artykułach prasowych, audycjach telewizyjnych oraz radiowo-telewizyjnych,
  • organizowanie wystąpień przedstawicieli Agencji dla prasy, radia, telewizji oraz internetowych portali informacyjnych.

 Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • udokumentowany co najmniej 1 rok stażu pracy;
  • umiejętność nagrywania materiałów wideo w warunkach studyjnych i otwartych,
  • znajomość programu do montażu (obróbki) wideo i filmów,
  • znajomość zasad kompozycji i estetyki obrazu, dodawanie typografii i grafiki,
  • wiedza na temat najnowszych trendów wideo w sieci,
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • znajomość zadań realizowanych przez ARiMR;

Wymagania pożądane:

  • samodzielność i dokładność;
  • komunikatywność.

Poznaj

Marketing społeczny zakłada w swej teorii prowadzenie długoterminowych działań marketingowych uwzględniających interesy konsumentów i całej społeczności, w której funkcjonuje dana firma lub przedsiębiorstwo. Działania te nie pozostają jednak bez znaczenia także dla samej firmy przy założeniu, że w dalszej perspektywie jej interesy zbiegają się ściśle z interesami konsumentów i lokalnej społeczności. Marketing ...
Praca Specjalista ds. Marketingu Społecznego